Zo werkt Reelraven Casino

Reelraven Casino bonussen en free spins

Stort je eerste bedrag en Reelraven Casino verdubbelt het met een bonus van 100% tot €375, bedoeld om rustig kennis te maken.

Pak je bonus Deelname is voorbehouden aan spelers van 18 jaar en ouder. Volledige spelvoorwaarden zijn van toepassing.
Spel van de week
Aztec Idols
Aztec Idols
Pragmatic Play
Nu spelen
Je kiest je eerste bonus

Past een vaste storting of vrije spins bij je?

Je eerste storting telt dubbel
100% tot €375
Verdubbelt je eerste storting tot €375
Activeer bonus
Midden in de week even bijstorten
50%
Elke donderdag 50% extra bij je storting
Activeer bonus
Reelraven Casino free spins
75 free spins
75 free spins op je storting
Activeer bonus
Aan het eind van je week
12%
Wekelijks 12% van je verlies terug
Activeer bonus
Je eerste rondje zonder storting
Kleine bonus zonder storting
Bekijk actuele acties
Reelraven Casino eerste sessie
Inleg terug bij een slechte start
Bekijk actuele acties
Bonussen voor twee
Beloning als een vriend meespeelt
Bekijk actuele acties
Speel mee om de ranglijst
Ranglijst met een gedeelde prijzenpot
Bekijk actuele acties
Vijf kerncijfers

Eerst de cijfers, dan de inzet

Hier zie je in één oogopslag waar je met de welkomstbonus aan toe bent.

Het bod

OnderdeelWaarde
Bonuspercentage100%
Maximale bonus€375

Spins en tijd

OnderdeelWaarde
Looptijd bonus21 dagen

Voorwaarden

OnderdeelWaarde
Inzetvereistex38
Minimale storting€20
Let op de kleine lettertjes

Zo raak je je bonus niet kwijt

Lees dit voordat je je eerste inzet plaatst, want hier gaat het vaak mis.

Wel gestort, toch niets meer
Je bonus is na 21 dagen verlopen terwijl je inzet nog niet rond is, want die geldigheid van 21 dagen tikt vanaf de activering. Plan je inzet binnen de eerste weken Check hoeveel inzet je nog mist
Opname te vroeg
Je vraagt een opname aan voordat je de inzet van x38 rond hebt, en dan vervalt je bonus en de winst erop. Rond eerst je hele inzet af Laat de bonus staan tot je klaar bent
Zo krijg je wel je bonus
Je stort minder dan de gevraagde €20, waardoor de bonus niet wordt geactiveerd en je inleg zonder extra tegoed blijft. Stort meteen minstens €20 Controleer je bedrag voor je bevestigt
Jouw rechten als speler

Reelraven Casino volgt de KSA

Zo doet Reelraven Casino het, binnen de regels die hier voor jou gelden.

Licentie

OnderwerpWat geldt
ToezichthouderMalta Gaming Authority, MGA/B2C/512/2021
Minimumleeftijd18+
KansspelautoriteitVergunning Wet Koa sinds 1 okt 2021
ReclameVerbod op ongerichte reclame sinds 1 jul 2023
BonusdoelgroepGeen bonussen tot 24 jaar of bij risicospel
CashbackGeen cashback en geen tijdsdruk
VoorwaardenZelf accepteren en kunnen weigeren
TransparantieBedrag, inzet en geldigheid vermeld

Limieten

OnderwerpWat geldt
SpelerslimietenStortings-, tijds- en verlieslimieten
VerificatieBinnen 45 uur voor eerste opname

Hulp

OnderwerpWat geldt
HulporganisatiesCRUKS, Agog en Jellinek
Rustig op weg

Reelraven Casino in drie stappen

Handig op het moment dat je net besloten hebt mee te doen en wilt voorkomen dat je iets overslaat.

Je eigen account
Open je account met je e-mailadres en wachtwoord. Bedenk dat er maar één account per speler mag zijn, want een tweede account wordt gesloten.
Activeer eerst, stort daarna
Stort minimaal 20 euro met iDEAL, een kaart of een van de andere betaalmethoden. Activeer de bonus vóór je stort, anders telt die storting niet mee.
Eerst inzet, dan uitbetalen
Speel de bonus rond binnen 21 dagen en reken op x38 inzet. Documenten voor de verificatie lever je beter meteen aan, want dat scheelt later wachttijd.
Rekensom

Reken je eigen inzet na met een voorbeeld

Je rond te spelen bedrag is de bonus maal x38: stort je €20 en krijg je €20, dan speel je €760 rond.

Je legt in

PostBedrag
Storting€20

Je krijgt

PostBedrag
Bonus€20

Je speelt rond

PostBedrag
Inzetvereistex38
Rond te spelen€760
Looptijd21 dagen
Bonussen in het kort

Korte antwoorden over bonusvoorwaarden

Hoeveel dagen heb ik om aan de inzet te voldoen?
+
Reken op een termijn van 21 dagen voor de welkomstbonus. Andere acties hebben een eigen looptijd, zoals 14 dagen na activering bij de herstorting en 9 dagen bij de free spins. Na die datum verdwijnt het resterende bonustegoed.
Waar vind ik een bonuscode voor deze site?
+
Nee, een code invullen is nergens nodig. De acties verschijnen in je account en je kiest zelf welke je accepteert. Lees wel de voorwaarden door voordat je instemt, want met de inzetvereiste zit je eraan vast.
Wat als er iets misgaat met mijn uitbetaling?
+
De vergunning komt van de Malta Gaming Authority onder nummer MGA/B2C/512/2021, met Reelraven Casino Limited als houder. Voor spelers hier geldt daarnaast het toezicht van de Kansspelautoriteit. Bij een geschil kun je je daardoor tot beide toezichthouders richten.
Wat als ik tijdens het spelen mijn limieten wil aanpassen?
+
Je stortingslimiet, tijdslimiet en verlieslimiet blijven gewoon gelden terwijl je bonustegoed gebruikt. Ook een time-out of zelfuitsluiting via CRUKS zet een lopende bonus stil. Hulp bij grip op je spel vind je bij Agog en Jellinek.
Waar blijft mijn winst als ik wil opnemen?
+
Uitbetalen kan pas als de inzetvereiste is gehaald en je identiteit is gecontroleerd. Reken op ongeveer 45 uur voor die controle en circa 5 uur voor de uitbetaling zelf, tot maximaal €7.500. Een lopende bonus blokkeert een opname.
Waarom zou ik zonder bonus spelen?
+
Zonder bonus speel je met je eigen saldo en zijn er geen inzetrondes of deadlines. Elk bedrag dat je wint, is dan direct opneembaar. Juist daarom kiezen veel spelers bewust voor spelen zonder actie.
Wat als ik de bonus liever op mijn telefoon activeer?
+
Op je telefoon werkt alles hetzelfde: de acties staan in je account en de voorwaarden zijn identiek. Houd wel je scherm goed in de gaten bij het accepteren, zodat je geen actie aanzet die je niet wilde. Je limieten stel je ook mobiel in.